mazowsze serce polski     logo mbc 2 male     logo bip 2 male

gabriela gargasWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 29, ul. Rembielińska 6 A serdecznie zaprasza 3 kwietnia o godz. 18:30 na spotkanie autorskie z Gabrielą Gargaś.

Gabriela Gargaś - autorka książek dla kobiet. Lekki, zabawny styl, realistyczne i nietuzinkowe fabuły stały się kluczem do jej sukcesu.

Gabriela Gargaś jest niepoprawną optymistką i marzycielką. Ma usposobienie indywidualistki, która chadza własnymi ścieżkami. Jej życiowe motto brzmi „Sztuką życia jest umieć cieszyć się małym szczęściem”.

Pisze powieści o zwyczajnych kobietach. O ich codziennych zmaganiach, zwątpieniu i rozterkach. Jednak przede wszystkim jej książki niosą nadzieję, podtrzymują na duchu i obiecują lepsze jutro. Z każdej sytuacji jest wyjście, po każdej nocy przychodzi dzień, a na każdą łzę przypada jeden uśmiech.

Autorka popularnych powieści: „Jutra może nie być”, „W plątaninie uczuć”, „Trudna miłość”, „Tylko Ty”, „Namaluj mi słońce”, „A między nami wspomnienia”, „Droga do domu”, „Pośród żółtych płatków róż”, „Taka jak ty”, „W plątaninie uczuć”, „Wybacz mi” oraz opowiadań w „Każdego dnia”, „Księgarenka przy ulicy Wiśniowej”.

Go to top