mazowsze serce polski     logo mbc 2 male     logo bip 2 male

7Kolorowa Wielkanoc10 kwietnia 2017 r. w Filii Bibliotecznej nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowa Wielkanoc”, zorganizowanego z okazji Świąt Wielkanocnych. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli publicznych i niepublicznych w wieku 5-6 lat oraz klas 0-II szkoły podstawowej z Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku. Na konkurs wpłynęło 22 prace, wykonane pod kierunkiem 5 nauczycieli.

Jury w składzie: przewodnicząca – Barbara Popielska – plastyk, Bożena Potyraj – Dyrektor PBP w Pułtusku, ks. Tadeusz Kowalczyk – Proboszcz parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Pułtusku, Barbara Zbrzezna – instruktor PBP, przyznano 8 nagród głównych i 14 wyróżnień.

Lista osób nagrodzonych:

I miejsce

  1. 1.Natalia Stachowska, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",
  2. 2.Łukasz Krzepicki, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

 

II miejsce

  1. 1.Amelia Dzwonkowska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  2. 2.Filip Kowalski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

III miejsce

  1. 1.Alicja Banaszek, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  2. 2.Zuzanna Kowalczyk, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  3. 3.Natalka Sobieska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  4. 4.Natalia Kostruska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,

Wyróżnione:

  1. 1.Maja Ligia Stępniewska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  2. 2.Nikola Kamińska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  3. 3.Kacper Matuszewski, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",
  4. 4.Zuzanna Deptuła, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  5. 5.Antonina Mroczkowska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  6. 6.Malwina Uchrońska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  7. 7.Natalia Czarnecka, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  8. 8.Julia Pachla, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  9. 9.Maja Stępniewska, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  10. 10.Wiktoria Bajno, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  11. 11.Alicja Pietrzak, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  12. 12.Brajan Grochowski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  13. 13.Aleksander Zawiejski, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi,
  14. 14.Kalinka Chełstowska, Niepubliczne Katolickie Przedszkole "Faustynka",

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom gratulujemy.

Pozostałe aktualności...
Go to top