mazowsze serce polski     logo mbc 2 male     logo bip 2 male

mellerWakacje, wakacje i...po wakacjach! Możesz jednak nieco je przedłużyć odwiedzając niektóre zakątki świata z naszymi autorami. Jesienne spotkania z cyklu Biblioteka Podróży rozpoczyna Andrzej Meller i jego Wietnam, jakiego nie znamy!

Środa, 20 września, godz. 18.30.

Jak dziś wygląda kraj, który był areną jednej z najgłośniejszych wojen drugiej połowy XX wieku?
O Wietnamie jakiego nie znamy opowie nam podczas najbliższego spotkania z Biblioteką Podróży - Andrzej Meller, autor książki "Czołem, nie ma hien. Wietnam jakiego nie znacie".
Polski dziennikarz, pracujący głównie jako reportażysta i korespondent wojenny, współpracownik Tygodnika Powszechnego, Nationla Gepgrphic i Kontynentów. Mieszkał przez 3 lata w Wietnamie zanim postanowił przybliżyć nam ten liczący ponad 90 mln mieszkańców, spokojny kraj, który Europejczyków czy Amerykanów przyciąga tropikalnym klimatem i niskimi kosztami życia. Chociaż ślady walk z Amerykanami, a wcześniej z Francuzami są w Wietnamie wciąż obecne.

Jak podróżować, co jeść, co koniecznie zobaczyć i skąd się wziął dziwny tytuł jego książki - tego możemy dowiedzieć się podczas spotkania z Andrzejem Mellerem!

CZYTELNIA
Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piłsudskiego 1a
tel. (25) 740-51-04
www.mbpmm.pl

Pozostałe aktualności...
Go to top