mazowsze serce polski     logo mbc 2 male     logo bip 2 male
bajka przez pokoleniaSerdecznie zapraszamy na spotkania promujące książkę pt. „Z bajką przez pokolenia” do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 oraz Naszego Klubu.
Bajki napisali i zilustrowali mieszkańcy Targówka podczas warsztatów pisarskich i ilustratorskich prowadzonych pod okiem doświadczonego twórcy lokalnego - pani Agnieszki Kazały, pisarki i graficzki. Warsztaty prowadzone były na obszarze Targówka Mieszkaniowego, terenie zielonym wokół oraz w pomieszczeniach klubu osiedlowego Nasz Klub przy ul. Zamiejskiej 1.

Warsztaty pisarskie i literackie oraz wydanie książki zrealizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy współudziale Naszego Klubu Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej  w ramach projektu finansowanego z Funduszu Animacji Kultury pt. „Z bajką przez pokolenia”.

Pozostałe aktualności...
Go to top