mazowsze serce polski     logo mbc 2 male     logo bip 2 male

K.Lipska malarstwo25 września (poniedziałek) o godzinie 19:00 serdecznie zapraszamy do Biblioteki Wilanowskiej na otwarcie wystawy malarstwa Katarzyny Lipskiej Ziębińskiej "Tajemnice i magia oceanów". Inspiracją dla powstania wspomnianych prac była bogata fauna i flora mórz i oceanów oraz żywioł morski.  "Świat ukryty po drugiej stronie tafli wody, niedostępny, tajemniczy odkrywany przeze mnie w moich wyprawach nurkowych na zawsze zatopił się w mojej pamięci tworząc niesamowite obrazy, które teraz zawarłam na płótnach" wspomina malarka. 

Katarzyna Lipska Ziębińska jest artystą plastykiem, malarką, menedżerem kultury i projektantką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Podyplomowe Studia dla Artystów i Animatorów Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką licznych konkursów. Twórczość artystki sytuuje się na pograniczu malarstwa olejnego i reliefu. Malarka chętnie eksperymentuje i czepie z bogactwa i różnorodności natury. 

Wystawę będzie można oglądać w dniach 25.09 - 31.10 w godzinach pracy Biblioteki. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi pasji i piękna pracami autorki.

Pozostałe aktualności...
Go to top