mazowsze serce polski     logo bip 2 male

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 9:00-21:00

sob.: 9:00-17:00

nd.: 9:00-14:00

Więcej

DSC 0698W dniu 18 października odbył się wernisaż wystawy "Krzyż to księga życia, to droga jedyna... Bł. Honorat Koźmiński w służbie Bogu, ludziom i Ojczyźnie", która została przygotowana przy współpracy Zgromadzenia Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej. Nad wystawą patronat honorowy objęli: Ksiądz kan. Wiesław Kosek Dziekan Dekanatu Pułtuskiego, Jan Zalewski Starosta Pułtuski, Krzysztof Nuszkiewicz Burmistrz Miasta Pułtusk.

W uroczystości m.in. uczestniczyli s. Lidia Janowska przełożona prowincji płockiej, s. Agnieszka Kłosińska autorka prezentacji multimedialnej pt.„ Wyrosło i stało się wielkim drzewem” i br. Łukasz Woźniak, który powiedział słowo o Roku Jubileuszowym bł. Honorata Koźmińskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu oraz na wystawę (którą można oglądać do 14 listopada) codziennie w godzinach 1000 – 1600 w Galerii „4 Strony Świata”.

Grupy zorganizowane zainteresowane obejrzeniem wystawy proszone są o kontakt z Pułtuską Biblioteką Publiczną im. J. Lelewela, ul. Słowackiego 6, tel.: 23 692 21 51, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Go to top