mazowsze serce polski     logo bip 2 male

plakat 17.0217 lutego (sobota) o godzinie 18.00 Joanna Bejm Quintet zabierze Państwa do świata najpotężniejszego i najpiękniejszego uczucia, jakim jest miłość. "Koniugacja miłości" to autorski koncert, podczas którego artyści zaprezentują wiersze Haliny Poświatowskiej w muzycznym klimacie jazzu, bossa novy, folku i popu. Serdecznie zapraszamy na sobotni, klimatyczny, poetycko-muzyczny wieczór, który długo nie pozwoli o sobie zapomnieć. 

Joanna Bejm Quintet tworzą:

- Joanna Bejm - kompozytorka, wokalistka, animator kultury. Zaangażowana w liczne projekty poetycko-muzyczne, audycje dla dzieci oraz koncertująca z zespołami jazzowymi laureatka licznych festiwali i konkursów. 

- Marcin Skaba - skrzypek, pedagog, kompozytor, współtwórca projektów folk-rock-jazz-electronic.

- Sebastian Iwanowicz - pedagog, kompozytor, gitarzysta. Aranżer i kierownik muzyczny koncertów organizowanych w ramach ŚDM 2016, koncertów dla telewizji oraz występów uwielbieniowych, prowadzący warsztaty muzyczne.

- Wojciech Pulcyn - jeden z najbardziej znanych i cenionych kontrabasistów w Polsce. Koncertował z licznymi gwiazdami, ma na swoim koncie kilkadziesiąt płyt. 

- Gniewomir Tomczyk - kompozytor, perkusista, pedagog, perkusjonalista. Grywa z muzykami jazzowymi oraz z nurtu muzyki elektronicznej, ma na koncie debiutancki album "Event Horizon". 

Go to top