Godziny otwarcia

pon.-pt.: 12:00-20:00
sob.: nieczynne
nd.: nieczynne

W okresie wakacyjnym funkcjonuje wyłącznie Czytelnia im. St. Kierbedziów..

 


Kontakt

Wypożyczalnia
wejście II; poziom 0
Czynna: pon. - pt.: 9:00 - 21:00, sob.: 9:00 - 17:00, niedziela: nieczynna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 537 41 18
Pobierz informację jako: Wizytówka

Łącza

Dodatkowe informacje

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 9:00 - 21:00

sob.: 9:00 - 17:00

niedz.: nieczynna

 

Mapa Poziom 0 - Wypożyczalnia

Zbiory

Księgozbiór Wypożyczalni liczy ok. 25 000 woluminów i obejmuje literaturę naukową w języku polskim z różnych dziedzin wiedzy. W księgozbiorze przeważają publikacje z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania, finansów, historii, psychologii i socjologii. O zbiorach informuje elektroniczny Katalog Główny. Sygnatury publikacji należących do zbiorów Wypożyczalni poprzedzone są literą „w".

Ze zbiorów Wypożyczalni mogą korzystać wszystkie osoby dorosłe oraz osoby niepełnoletnie, za które przejmują odpowiedzialność w stosunku do Wypożyczalni, rodzice lub opiekunowie, potwierdzając to własnoręcznym podpisem (na druku „Zobowiązania"). Warunkiem wypożyczenia książki jest uzyskanie Karty Czytelnika Wypożyczalni i wniesienie kaucji.

Prolongata wypożyczeń

Prośby o przesunięcie terminu zwrotu wypożyczonych książek można kierować do Wypożyczalni osobiście, telefonicznie lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj na stronie