Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu PrzyJaźni

 

Anna Resler

pt. „Szczęśliwe dziecko – czy można zapobiegać problemom ze zdrowiem psychicznym u dzieci?”

 

20 listopada (poniedziałek) g. 18.00

 

Podczas spotkania z Anną Resler pochylimy się m.in. nad zdrowiem psychicznym dzieci, czynnikami chroniącymi zdrowie psychiczne, kompleksowym podejściem do ochrony zdrowia psychicznego.

 

Anna Resler-Moskwa: psycholożka i terapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Ukończyła szkołę terapii poznawczo-behawioralnej (CBT z certyfikatem), terapii systemowej (WTTS Poznań) oraz szkołę pracy z rodzinami prowadzoną przez Grupę Synapsis. Wykształcona w pracy terapeutycznej w nurcie terapii narracyjnej. Od 2005-2021pracowała w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Współpracuje z ośrodkami terapeutycznymi w zakresie udzielania pomocy psychologicznej (Centrum Terapii Lęku i Nieśmiałości). Od 15 lat prowadzi szkolenia z: wizerunku, komunikacji, asertywności, negocjacji, profilaktyki wypalenia zawodowego, kreatywności dla firm komercyjnych (PGE, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Vattenfall, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury). Współpracuje, prowadzi wykłady dla lekarzy, nauczycieli, studentów, specjalistów m.in. dla Uniwersytet SWPS, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Uniwersytet dla Rodziców SGH, Nowa Era, Vulcan. Autorka książek (Droga do samodzielności, wyd. GWP) i artykułów w literaturze naukowej i popularno-naukowej.

 

PrzyJaźni to cykl spotkań edukacyjnych o zdrowiu psychicznym współtworzony wraz z Biblioteką im. Jana Pawła II w dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Podczas spotkań poruszać będziemy szereg tematów związanych z tym, co wpływa na nas, nasze dzieci, postrzeganie siebie i rzeczywistości. Będziemy rozmawiać o zaburzeniach psychicznych u najmłodszych, o umiejętności rozmawiania z dziećmi, ale też o dorosłym mierzeniu się z emocjami i z pędzącym życiem.

 

Zapraszamy!

Szukaj na stronie