Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Czytelnie i usługi

Na terenie całej Biblioteki Czytelnicy mają możliwość: korzystania ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, podłączenia własnych urządzeń do bezprzewodowego Internetu, dostępu do bazy danych subskrybowanych przez Bibliotekę (wyjątek stanowi baza prawnicza Lex Omega, która jest dostępna jedynie w Czytelni im. Faustyna Czerwijowskiego oraz cyfrowa wypożyczalnia Academica, która znajduje się w Informatorium), korzystania z usług reprograficznych za pośrednictwem Pracowni Kserograficznej lub samodzielnego wykonywania wydruków i kserokopii przy pomocy urządzeń wielofunkcyjnych i bezpłatnego skanowania wybranych zbiorów. Więcej informacji na temat usług Biblioteki znajduje się w regulaminach i cennikach.

 
 

Usługi reprograficzne - pracownia reprograficzna

Pracownia kserograficzna
  • tel.:
    22 537 41 35
  • e-mail:
    ksero@koszykowa.pl
  • Czynna:
    pon. - czw.: 10.00 - 18.00; pt. 9.00 - 15.30; sob., nd.: nieczynne

 

Usługi reprograficzne laminowania, kołowej oprawy grzbietowej oraz skanowania wykonywane są w Pracowni Kserograficznej. Po godzinach funkcjonowania Pracowni Reprograficznej zamówienia na odbitki i skany przyjmuje bibliotekarz dyżurujący i będą one realizowane w dniu następnym.

 

Pracownia Reprograficzna znajduje się w budynku Plomby. Osoby, które chcą skorzystać z usług pracowni, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 537 41 35 lub mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

W Pracowni Reprograficznej można również zamawiać i odbierać książki w ramach działalności Schroniska Książek.

 

Cenniki usług

Icon made by Freepik from www.flaticon.com

Szukaj na stronie