Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męski Punkt Widzenia. Tym razem proponujemy Państwu premierowy pokaz filmu dokumentalnego "Remedium" oraz spotkanie z jego twórcami. Myślą przewodnią filmu jest zrozumienie i tolerancja. "Remedium" to zarejestrowane w Niepokalanowie w 2015 roku rozmowy z osobami niepełnosprawnymi .

Gośćmi będą:

Paweł Kostowski - montażysta, zajmuje się efektami specjalnymi i postprodukcją obrazu; autor artykułów w ogólnopolskiej prasie fotograficznej; reżyser filmów reklamowych. Ukończył Wyższe Studium Fotografii Narodowego Centrum Kultury i Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Prowadzi bloga o filmach animowanych; nagrodzony wyróżnieniem za efekty specjalne na pierwszym Festiwalu Kina Niezależnego „OFF jak gorąco”.

Wojciech Kuc - operator dźwięku, student wydziału reżyserii dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Absolwent kierunku realizacji dźwięku w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem drugi stopień szkoły muzycznej na specjalności gry na skrzypcach. Pasjonat nowych technologii, świata mediów oraz dobrze brzmiącego kina.

 

12 września  (poniedziałek)  godz. 18.30

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego, ul. Koszykowej 26/28.

Wstęp wolny 

 

 

Szukaj na stronie