Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Męski Punkt Widzenia. Tym razem będziemy rozmawiać na temat: "Naprawiając bagna naprawiamy świat. O restytucji przyrodniczej osuszonych mokradeł i przywracaniu ich usług ekosystemowych."

Gościem spotkania będzie dr hab. Wiktor Kotowski – Wydziału Biologii UW, którego pasją są szeroko ujęte mokradła – rzeki, torfowiska, tereny zalewowe. W swojej pracy naukowej pan Kotowski stara się zrozumieć przyczyny i skutki degradacji tych ekosystemów oraz znaleźć najskuteczniejsze metody ich ochrony i restytucji przyrodniczej. Odtwarzanie zniszczonych ekosystemów jest jedną z najpilniejszych potrzeb współczesnego świata. Opowiemy o przykładach zarówno z Polski, jak i ze świata - m.in. z tegorocznej wyprawy na Borneo.

 

Zapraszamy 10 października  (poniedziałek)  godz. 18.30 do  sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego przy ul. Koszykowej 26/28.

 

Serdecznie zapraszamy również Panie, które chciałyby lepiej poznać „męski punkt widzenia” zawsze w drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18.30.

Wstęp wolny