Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

kropkokracjaSzanowni Państwo,

Wszystkich Czytelników zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Kropkopkracja. Przy szafkach ubraniowych znajdują się formularze i instrukcja jak aktywnie uczestniczyć w projekcie.

Kropkokracja jest metodą, która w bardzo prosty sposób pozwala zmierzyć poparcie dla pomysłów, zebrać opinie grupy i poznać propozycje innych. Stawiając kropki wyrażamy zadowolenie (większe albo miejsce) albo jego brak. Możemy też dopisać swoje uwagi, albo zaproponować własne pomysły. Kropkokracji można używać na zebraniach, spotkaniach czy szkole. Z jej pomocą można sprawdzić czy w szkole, na podwórku czy ulicy czegoś brakuje, jakie reakcje budzą propozycje zmian. Ta metoda pozwala włączyć uczniów w proces decydowania o tym, co dzieje się w szkole. Może być także wykorzystywana przez uczniów, by zaproponować zmiany i pokazać poparcie swoich pomysłów.

Formularze do kropkokracj dostępne są również online na otwartej licencji, co oznacza, że możemy z nich łatwo korzystać. Więcej informacji o kropkokracji znajduje się na stronach: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kropkokracja