Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kobusem, autorem książki "15,5 kilometra do granicy".

15 5 kilometrow do granicy dariusz kobus wydawnictwo slowa i mysli ksiazkaO książce:
"15,5 kilometra do granicy" to idealna książka dla każdego, kto czuje się obywatelem świata lub chce nim zostać; zrozumieć i poznawać świat, przeżywać i czerpać z niego zawodowo, społecznie oraz kulturowo. Jest to opowieść o bagażu doświadczeń, które wpływają na wewnętrzną przemianę i pomagają osiągnąć sukces na rynku międzynarodowego konsultingu.

Książka jest zapisem sukcesów i porażek Autora, który urodził się na pograniczu Polski, Niemiec i Czech; spędził poza Polską 18 lat, mieszkając w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Estonii, Czechach, Serbii i Izraelu. Wiedza i przeżycia czerpane z pobytu w każdym kraju pozwoliły Autorowi na patrzenie na świat przez pryzmat różnych kultur, mentalności i determinacji.

Książka składa się z kilku przenikających się części, które mają za zadanie zainspirować Czytelnika do poznania różnorodności świata i rozwoju zdolności koniecznych do pracy na rynku międzynarodowego doradztwa biznesowego. W części pierwszej przedstawiono podstawowe zasady i umiejętności konieczne do zdobycia i utrzymania pracy na rynku międzynarodowym. Druga część książki to lekka, interesująca, a momentami zabawna opowieść podróżniczo-zawodowa, pokazana chronologicznie w formie krótkich migawek na tle zmian systemowych w Polsce i w Europie. Trzecia część, napisana w języku angielskim, przedstawia zasady i wskazówki dotyczące funkcjonowania w światowym konsultingu. Ostatnia część to zestaw pytań i ćwiczeń, które pomogą Czytelnikowi zastanowić się nad ścieżką rozwoju zawodowego i osobistego.

Spotkanie poprowadzi Kamila Czarnomska z Trening Kariery.

 

21.02.2018 r. godz.: 18:00

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
sala konferencyjna gmachu im. St. Kierbedziów
ul. Koszykowa 26/28