Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 

Lechosław Herz jako „Igrzec”.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia spotkania z Lechosławem Herzem, autorem książki „Igrzec. Opowieści mocno osobiste”. Autor jest pisarzem, aktorem oraz krajoznawcą – przewodnikiem i popularyzatorem polskiego krajobrazu od Tatr do Bałtyku.  Tytuł publikacji nawiązuje do ludowego poety i muzykanta, wędrownego śpiewaka opisującego przed wiekami ciekawe oraz aktualne wydarzenia.

 

„W tej książce zawarłem takiego igra opowieści mocno osobiste. Jest ich trochę, bo przez swoich wędrówek lat sporo to i owo przeżyłem i zobaczyłem niemało. Wspominam swoje dzieciństwo, rodzinę, początki pracy artystycznej w radiu i na scenach teatrów dramatycznych. Nie brakuje w niej też opisów wypraw turystycznych podejmowanych przeze mnie wiele lat temu w różnych zakątkach Polski i pierwszych fascynacji wyjazdami zagranicznymi” – powiedział autor.

 

Z Lechosławem Herzem rozmawia red. Piotr Kitrasiewicz (Zespół Współpracy Programowej). Gość prezentuje również fragmenty swojej książki we własnej interpretacji. Rozmowa jest dostępna także na kanale YouTube Biblioteki.