Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 

Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego rozpoczyna spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

Spotkania są otwarte, jednak omawiane książki mają zainteresować przede wszystkim osoby w wieku 15 – 19 lat.

 

Jeżeli chcesz uczestniczyć w spotkaniach, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W wiadomości zwrotnej prześlemy szczegółowe informacje o książkach, które chcemy zaproponować do czytania. Powiemy, jak możesz zdobyć interesujące Cię książki.

 

Bardzo nam zależy na tym, żeby wszystkie osoby, które uczestniczą w Klubie, czuły się komfortowo. Twoje uwagi dotyczące sposobu prowadzenia spotkań i książek, które mogłyby być ciekawym tematem do dyskusji, są dla nas bezcenne.  Chętnie dowiemy się, co jest dla Ciebie ważne podczas spotkań: Czy chcesz poznać nowości książkowe? Czy ważna jest dla Ciebie rozmowa o tym, co ostatnio przeczytaliśmy? Może najważniejsze jest samo spotkanie, wypicie kawy i zjedzenie kawałka ciasta (bo to też zapewniamy)?

 

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu w środy o godzinie 17.00 w Bibliotece przy ul. Koszykowej 26/28.

 

Możesz dołączyć w każdej chwili, ale im wcześniej do nas napiszesz, tym lepiej. Liczba miejsc ograniczona. 

 

Plan działania:

1. Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie do Klubu (imię, nazwisko, wiek + ewentualne uwagi dotyczące omawianych książek i funkcjonowania Klubu).

2. Przyjdź na spotkanie organizacyjne 18.01.2023 o godzinie 17.00. Załóż kartę biblioteczną (jeżeli jeszcze jej nie masz).

3. Odbierz książkę i zapoznaj się z treścią.

4. Podziel się wrażeniami na kolejnym spotkaniu!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas wiadomość.

 

Zapraszamy!