Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Podtytuł festiwalu Komiks Out: „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o komiksie ale nie mieliście kogo zapytać” wyjątkowo pasuje do kolejnej z cyklu rozmowy. Na najbliższym spotkaniu Komiks Out z pewnością będziecie mieli kogo pytać, osób które o komiksie wiedzą wszystko nie zabraknie! Odwiedzą nas goście którzy praktycznie stworzyli rynek komiksowy w Polsce i o tym właśnie będziemy rozmawiać. Dowiemy się jak to kiedyś było, jak jest teraz i jaką wizję na przyszłość mają wydawcy komiksowi. Zapytamy kim są czytelnicy komiksów i ilu ich tak naprawdę jest? Czy ich przybywa czy może ubywa? Może dowiemy się jakie komiksowe perełki planują dla nas wydawcy w najbliższym czasie.

Na spotkaniu będą z nami: Paweł Timofiejuk (Timof Comics) Szymon Holcman (Kultura Gniewu), Bartłomiej Rabij (Mandioca), Kuba Pietrasik (Taurus Media) oraz Radosław Bolałek (Hanami) a rozmowę poprowadzi dziennikarz Radosław Czyż.

Zapraszamy już we wtorek 14 listopada o godz. 18.00 do sali konferencyjnej w gmachu im. St. Kierbedziów, ul. Koszykowa 26/28

 

 

Komiks Out