Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu PrzyJaźni

 

Maria Rotkiel

 

pt. „Jest OK – jak dbać o swój dobrostan psychiczny?”

 

16 listopada (czwartek) g. 18.00

Sala Konferencyjna w gmachu im. St. Kierbedziów

Ul. Koszykowa 26/28

Wstęp wolny

 

Podczas spotkania z Marią Rotkiel pochylimy się nad tematem szczęścia w pogodzie i niepogodzie, tajemnicą siły w kryzysie i głębokim, wrażliwym spojrzeniu na siebie. Dowiemy się, jak dbać o swój wewnętrzny spokój w obecnym świecie, jak radzić sobie ze stresem i emocjami.

 

Maria Rotkiel: psycholog, trenerka motywacyjna, mówca inspirujący, certyfikowana terapeutka European Association for Cognitive and Behavioural Therapies, certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, specjalistka public relations, trenerka rozwoju zawodowego i osobistego, dydaktyk, doradca biznesowy, publicystka. Specjalizuje się w terapii rodzinnej, terapii par, terapii dzieci i młodzieży. Od ponad 20 lat  prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz  systemowym i motywacyjnym. Prowadzi między innymi terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia pedagogów i nauczycieli, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej. Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.

 

Prowadzenie: Mateusz Kalinowski.

 

PrzyJaźni to cykl spotkań edukacyjnych o zdrowiu psychicznym współtworzony wraz z Biblioteką im. Jana Pawła II w dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Podczas spotkań poruszać będziemy szereg tematów związanych z tym, co wpływa na nas, nasze dzieci, postrzeganie siebie i rzeczywistości. Będziemy rozmawiać o zaburzeniach psychicznych u najmłodszych, o umiejętności rozmawiania z dziećmi, ale też o dorosłym mierzeniu się z emocjami i z pędzącym życiem.

 

Zapraszamy!

Szukaj na stronie