Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

"Tu wszystko gra OK!" 

20240109 010543Już 28 stycznia 2024r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego cel to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki. 

Wzorem poprzedniego finału, postanowiliśmy przyłączyć się do tej inicjatywy. W Rejestracji czeka tekturowa puszka, do której wspólnie zbieramy środki na WOŚP. 

  

Poza stacjonarną puszką postanowiliśmy włączyć się również w aukcje, z których dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP:

- Poskanuj w Mazowieckiej Bibliotece Cyfrowej

link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/poskanuj-w-mazowieckiej-bibliotece-cyfrowej-15062176230

Poznaj tajniki pracy Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej. Zapraszamy do obejrzenia pracowni digitalizacji. Opowiemy jak wygląda cały proces od typowania materiału do skanowania, aż po opublikowanie na stronie Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej. Uczestnik będzie mógł również popracować na stanowisku skanerzysty i opublikować zdigitalizowane materiały na portalu MBC.

- „Kabalista” Remigiusza Mroza z autografem

link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/kabalista-remigiusza-mroza-z-autografem-15062198490

Mroźno u nas na Koszykowej! W zaistniałej sytuacji wyjście jest jedno - mamy dla Was „Kabalistę” Remigiusza Mroza z autografem! Niezwykły egzemplarz kolejnej części serii z Gerardem Edlingiem, który podpisał sam Remigiusz w progach naszych przepastnych magazynów. Licytujcie do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

 

 

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 

 

 

 DSC5928p wosp   DSC6176p    DSC6177p wosp

Szukaj na stronie