Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Szanowni Państwo!

Od 8 grudnia Schronisko przechodzi na nowy system działania. Nasz katalog będzie dostępny pod poniższym linkiem:

Schronisko Książek › Schronisko Książek Katalog (koszykowa.pl)

By korzystać ze Schroniska należy się zarejestrować do nowego systemu. W załącznikach poniżej można zapoznać się z instrukcjami, które przeprowadzą Państwa przez proces rejestracji oraz wyjaśnią, jak zamawiać książki. Dołączamy także regulamin.

W tym miesiącu listy będą jeszcze publikowane na naszej stronie w starej formule, ale książki będzie można zamawiać tylko przez nowy system. Od stycznia książki dostępne w Schronisku będzie można przeglądać w wyszukiwarce naszego katalogu podając autora, tytuł, tematykę lub słowa kluczowe, ale będą one także wyodrębnione w listach. Dziś dostępna będzie tylko lista grudniowa. Natomiast już 12 grudnia opublikujemy Listę Nowości. W tym miesiącu nie przewidujemy listy Ostatniej Szansy

Nowy katalog Schroniska będzie aktualizował się na bieżąco. Książki wydane nie będą już widoczne. Nie będzie więc publikacji list aktualizacyjnych.

Zmienia się też rola naszego newslettera. Nie będziemy wysyłać list w pdfach. Ograniczymy się tylko do informacji o zamieszczaniu nowych list, o planach kolejnych publikacji, o zmianach w godzinach otwarcia oraz o innych wydarzeniach związanych z działalnością Schroniska.

Szukaj na stronie