Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 
Serdecznie zapraszamy na wystawę laureatek i laureatów Konkursu Komiksowego dotyczącego Celów Zrównoważonego Rozwoju, która będzie miała miejsca w dniach 2 – 31 maja w Bibliotece Publicznej Miasta Stołecznego Warszawy – Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego – ul. Koszykowa 26/28.
Szczególnie zapraszamy na uroczysty finisagge wystawy połączony z wręczeniem nagród, który odbędzie się w sobotę 28 maja o godz. 13.00 na dziedzińcu Biblioteki „pod zieloną ścianą”. Na laureatów czekają drobne przyjemności od Organizatorów.
 
 
Konkurs komiks ekrany 2
Konkurs Komiksowy dotyczący Celów Zrównoważonego Rozwoju był skierowany do młodzieży w wieku 15 -20 lat i został rozstrzygnięty 13 kwietnia 2022 roku. Nagrodzonych zostało 15 najlepszych prac z całej Polski.Polska edycja Konkursu organizowana jest przez Fundację Twiga we współpracy z Ośrodkiem Informacji ONZ w Warszawie ONZ UNIC/Warsaw, Wydawnictwem Timof Comics, Festiwalem Komiksowa Warszawa i Biblioteką Publiczną m. st. Warszawy – Biblioteką Główną Województwa Mazowieckiego.Konkurs odbywał się w ramach międzynarodowego projektu Talking Bubbles International Comics Competition prowadzonego przez cztery organizacje z różnych państw Europy: ADRA Czechy, ADRA Portugalia, ADRA Słowenia i Fundacja Twiga (Polska) przy wsparciu finansowym Erasmus +Wystawa jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalu Komiksowa Warszawa 2022.
 
komiks1 komiks3 komiks4