Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Księgozbiór Wypożyczalni liczy ok. 25 000 woluminów i obejmuje literaturę naukową w języku polskim z różnych dziedzin wiedzy. W księgozbiorze przeważają publikacje z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania, finansów, historii, psychologii i socjologii.

O zbiorach informuje elektroniczny Katalog Główny lub wyodrębniony z niego Katalog Wypożyczalni lub Wypożyczalni Książki Mówionej. Sygnatury publikacji należących do zbiorów Wypożyczalni poprzedzone są literą "W" lub "KM".

Do Działu Wypożyczalni należy również Wypożyczalnia Książki Mówionej, gdzie znajduje się ponad 1000 tytułów na płytach CD oraz książki na kasetach dla osób niepełnosprawnych mających problemy ze wzrokiem i osób starszych. Zbiory są stale uzupełniane o ukazujące się na rynku nowości. Największą część księgozbioru stanowi beletrystyka: powieść obyczajowa, psychologiczna, sensacyjna, ale są również książki historyczne, podróżnicze, reportaże, wspomnienia oraz książki popularnonaukowe. Spis dostępnych tytułów można zobaczyć TUTAJ

Ze zbiorów Wypożyczalni mogą korzystać wszystkie osoby dorosłe oraz osoby niepełnoletnie, za które przejmują odpowiedzialność w stosunku do Wypożyczalni, rodzice lub opiekunowie, potwierdzając to własnoręcznym podpisem (na druku "Zobowiązania"). Warunkiem wypożyczenia książki jest uzyskanie Karty Czytelnika Wypożyczalni i wniesienie kaucji.

Szukaj na stronie