Godziny otwarcia

 

 

pon. - pt.: 10.00 - 21.00

sob.: 10.00 - 15.00

nd.: 10.00 - 14.00

więcej informacji

 

 

 

Szanowni Czytelnicy!

Oddajemy do Państwa rąk „Nowościownika” - newsletter Działu Muzeum Książki Dziecięcej Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego.

W „Nowościowniku” dzielimy się z Państwem przede wszystkim kilkunastoma recenzjami oraz notami na temat nowości książkowych. W dziale Aktualności przedstawiamy kilka relacji z istotnych dla książki dziecięco-młodzieżowej w Polsce wydarzeń.

Nasz „Nowościownik” kierujemy przede wszystkim do bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, blogerów, ludzi promujących dobrą książkę dla dzieci i młodzieży, a także zajmujących się animacją czytelnictwa dzieci i młodzieży.

Mamy nadzieję, że sygnał nadawany przez nas do Państwa nie pozostanie bez odzewu i nasłuchiwać będziemy wieści z różnych zakątków Polski. Chcielibyśmy, aby Państwo mogli współtworzyć z nami „Nowościownik”. Być może jest książka, której recenzję chętnie byście Państwo przeczytali, a może na jakieś niedawne wydarzenie warto zwrócić uwagę większemu gronu odbiorców. Chętnie o tym napiszemy.

Życzymy owocnej lektury!

Zespół MKD

 

Nowościownik - Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie, Nr 2 (25.01.2021)

Nowościownik - Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie, Nr 1 (14.12.2020)

Szukaj na stronie