Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 

Zapraszamy na warsztaty:

 

„Czy ktoś jeszcze nie przekonał się do komiksu?”

 

28 listopada g. 17.00

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy, ul. Koszykowa 26/28

 

 

Warsztaty twórcze, które ostatecznie przekonają do komiksu najtwardszych sceptyków i udowodnią jego wartość. Podczas zajęć przyjrzymy się temu, co w komiksach niepowtarzalne i... najlepsze! Będziemy odkrywać możliwości języka komiksu, badać jego granice i bawić się charakterystycznymi zabiegami. Zapraszamy niedowiarków oraz osoby, które dopiero poznają świat komiksów. Zajęcia skierowane są do osób w wieku 16+. Będzie opowiadanie obrazem, tworzenie postaci i dialogów, wcielanie się w role etc. Poruszymy zagadnienia związane z kadrowaniem, typografią, symboliką barw, wyrażaniem emocji, budowaniem odpowiedniego nastroju opowieści.

 

Spotkanie poprowadzi Joanna Grzelczyk – historyk sztuki, animatorka kultury, założycielka i moderatorka pierwszego na Dolnym Śląsku Dyskusyjnego Klubu Komiksu dla dorosłych.

 

Na warsztaty jest limit miejsc - osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej o festiwalu Komiks Out