Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Uprzejmie informujemy, że w naszej Bibliotece uruchomiony został system biblioteczny ALMA połączony z wyszukiwarką Primo.  Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie, dzięki któremu będą Państwo mogli sprawnie i szybko przeszukiwać zasoby wszystkich bibliotek użytkujących ten system. Ponadto do Państwa dyspozycji jest uproszczony i ulepszony interfejs, który ułatwia korzystanie z oferty Biblioteki. Serdecznie zapraszamy do poznawania nowego systemu.

 

W przyszłości planowane jest podłączenie do systemu kolejnych dużych bibliotek publicznych, akademickich i naukowych. Wszystkie placówki podejmą pracę w jednym środowisku katalogowym, dzięki czemu ich czytelnicy otrzymają jak najszerszy dostęp do szybkiej i ujednoliconej informacji o zbiorach bibliotecznych zlokalizowanych na terenie całej Polski.  

 

W związku powyższymi zmianami podczas Państwa wizyty w Bibliotece prosimy o skontaktowanie się z bibliotekarzami w celu aktualizacji danych osobowych. Korzystanie z konta czytelnika będzie możliwe po zresetowaniu hasła dostępu – szczegółowa instrukcja dostępna jest tutaj: https://www.koszykowa.pl/files/pierwsze_logowanie_alma.pdf

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. Priorytet 1. Poprawa oferty bibliotek publicznych, Kierunek Interwencji 1.2. Budowa ogólnokrajowej sieci bibliotecznej poprzez zintegrowany system zarządzania zasobami bibliotek.

 

logotypy