
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek zaprasza na spotkanie z Anetą Figiel. Aneta Figiel jest artystką kompletną. Nie tylko śpiewa, lecz także sama tworzy teksty piosenek, komponuje, gra na pianinie.
Na co dzień można jej słuchać w programie telewizyjnym „Jaka to melodia?”. W swojej bogatej karierze scenicznej współpracowała m.in. z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, De Mono, zespołem Bajm i Teatrem Muzycznym „Roma”. Poza tym prowadzi w Domu Kultury „Śródmieście” zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży.
Debiutancka płyta Anety Figiel to dwanaście autorskich piosenek, które układają się w swoisty przewodnik po miłości, ukazując jej piękno, zawiłości i konsekwencje. Mocne brzmienia w połączeniu z ukulele i kwartetem smyczkowym sprawiają, że muzycznie materiał jest zaskakujący i świeży.
Artystka swoją twórczością poprawia nastrój, skłania do refleksji, dodaje energii, inspiruje… Jej debiutancka płyta to duża dawka emocji.












